Způsob platby

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“  (Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.)

Existuje mnoho variant, jak u nás uhradit nákup. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje

Platba při převzetí zboží/dobírka

Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. U přepravce PPL lze též zaplatit dobírku platební kartou. Pro urychlení předání zásilky si, prosím, připravte potřebný obnos peněz.

V hotovosti či platební kartou na prodejně

Zboží zaplatíte hotově nebo platební kartou přímo na našich prodejnách. Akceptujeme karty s označením Visa, Electron, MasterCard nebo Maestro. Pro bezpečnost a ochranu platební karty můžete být požádáni o předložení průkazu totožnosti.

Platební kartou (online přes internet)

Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte své šestnáctimístné číslo platební karty a CVC/CVV kód. Pokud je transakce autorizována do 12 hodin, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o Vaší platební kartě, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

GM electronic   Copyright 1990–2017 GM electronic

Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.