WESTINGHOUSE

WESTINGHOUSE

WESTINGHOUSE

Špičkové baterie v našem sortimentu

 

Firma WESTINGHOUSE byla založena již v roce 1886 jako Westinghouse Electric Company a postupně se z ní stal významný americký výrobce v oblasti průmyslu a energetiky. Do jeho výrobního programu spadají oblasti jako domácí elektronika, osvětlení, zpracování vody, průmyslové spalovací a elektromotory atd.

Již od samého začátku je Westinghouse aktivní ve vývoji a inovativním přístupu k řešení. Díky tomu vlastní řadu cenných patentů.

Westinghouse byl dodavatelem prvního komerčního tlakovodního reaktoru (PWR), r. 1957 v Shippingportu (USA). Dnes je již na světě více než 430 atomových elektráren a Westinghouse tak spoluvytváří jejich největší globální síť.

Mnozí budete tuto společnost pravděpodobně znát jako dodavatele technologií pro dostavbu jaderné elektrárny Temelín.

 

V současné době Westinghouse rozšiřuje své portfolio o výrobu baterií. Zde firma klade velmi vysoké požadavky na kvalitu a jako jeden z mála výrobců například deklaruje skladovatelnost až 10 let.

Aby mohly být tyto tyto parametry zaručeny, prochází baterie náročnými testy. Teprve na jejich výsledku je postupně doplňován a rozšiřován sortiment. Z tohoto důvodu tedy zatím chybí některé typy a řady baterií.

Všechny baterie mají vylepšenou konstrukci k zabránění úniku elektrolytu. 

 

Dynamo Alkaline

Je základní řadou alaklických baterií.

Tyto baterie nabízí maximální možnou kapacitu, jaké mohou jednorázové baterie dosáhnout. Mohou ihned a bez problémů spustit energeticky náročná zařízení a napájet je souvisle po mnoho hodin stabilním proudem. Tyto baterie je možné skladovat až po dobu 10 let. Neobsahují nebezpečné prvky jako rtuť, kadmium či olovo.

Nejčastěji je najdete ve fotoaparátech, drobné elektronice, dálkových ovladačích, hračkách atd...

 

Dobíjecí baterie Ni-MH

Ni-MH dobíjecí baterie Westinghouse jsou již nabité, mají dlouhou životnost a jedná se o ekologickou sérii výrobků, která poskytuje skvělé napájení v poměru cena-výkon. Převýší jak konvenční suché články, tak jiné nabíjecí baterie. Inovovaná techlogie umožňuje, aby série dobíjecích baterií s dlouhou životností udržela při plném nabití během skladování po dobu jednoho roku 90 % a po dobu pěti let 70 % nabití. Tyto baterie je možné nabít až 2000 krát. Série dobíjecích baterií MAX nabízí nejvyšší kapacitu pro profesionální použítí s velkými nárazovými odběry (např fotografické blesky atd.)

 

Olověné akumulátory

Zde je základní řadou série WA, kde díky technologii VRLA AGM (Absorbent Glass Mat) a použití prémiových materiálů na elektrodách nabízí tyto akumulátory neobyčejný výkon a spolehlivost při nadstandardní životnosti až 10 let.

Tyto akumulátory jsou bezúdržbové se zabezpečením proti vytečení a mají nízký vnitřní odpor, který umožňuje akumulátoru dodávat dlouhodobý stabilní vysoký výkon.

Nejčastější využití tyto akumulátory nachází v bezpečnostních systémech, zdrojích záložního napájení UPS/EPS, invalidních vozících, hračkách atd...

 

Speciální baterie

Sem jsou pak zařazeny lithiové, knoflíkové a baterie pro naslouchadla. Skladovatelnost všech těchto baterií je až 10let.

Lithiové baterie mají velmi vysokou kapacitu a umožňují tedy stabilní napájení například detektorů kouře, lékařských přístrojů, vysílačů nebo je najdete jako záložní zdroje v hodinách, budících atd...

Knoflíkové baterie nabízí Westinghouse ve všech technologiích (lithiové, alkalické, s oxidem stříbrným a zinko-vzduchové)

Tyto baterie pak najdou své uplatnění v klíčenkách, hodinkách, teploměrech a zinko-vzduchové pak v naslouchadlech.

 

Power banky

Přenosné napájení od Westinghouse vám nabízí vysoce kvalitní výrobek dodržující přísné bezpečnostní standardy, nižší tvorbou tepla a čtyři různé ochrany (přebití, přílišné vybití, přetížení a zkrat). Power banky umožňují prodloužení použití vašich mobilních zařízení v terénu.

Speciální verze umožňují pak i pomocné napájení pro start automobilu.

 

 

Přesnější informace najdete na http://www.westinghousebaterie.cz

GM electronic   Copyright 1990–2017 GM electronic

Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.