GM electronic, spol. s.r.o.

Naše cíle

Dodávat na evropský trh součástky pro elektroniku, měřicí přístroje a širokou řadu dalších výrobků pro elektrotechnickou výrobu i maloobchodní zákazníky v nejlepší kvalitěi za přijatelné ceny. Zajišťovat nejen spokojenost našich zákazníků s námi dodávanými produkty, ale také umožnit maximální seberealizaci všem našim zaměstnancům k jejich plné spokojenosti v pozicích, které v naší společnosti zastávají. Naším hlavním cílem je zajistit celé naší společnosti a jejím zaměstnancům dlouhodobou perspektivu rozvoje a trvalý, stabilní růst.

Historie společnosti

Naše společnost GM electronic, spol. s r.o. je jedním z největších českých distributorů elektronických součástek, komponentů pro elektroniku, chemických přípravků a měřicí techniky. Společnost byla založena roku 1990, od svého založení až do současnosti se jedná o rodinný podnik, plně vlastněný pouze českým kapitálem. Z kapacitních důvodů jsme v roce 2010 přestěhovali hlavní sklad do moderních skladových prostor v Dobrovízi, který splňuje současný standard pro skladování elektronických součástek. Jsme vlastníky certifikátu ISO 9001:2016, jež každoročně obhajujeme. Náš E-Shop využívá přes 100 000 registrovaných uživatelů, kteří si mohou vybrat z 33 000 položek elektronických součástek, nářadí a finálních produktů a od roku 2010 si objednané zboží vyzvedávat již na pěti prodejnách v Čechách: Praze, Plzni, Brně, Ostravě, Hradci Králové, a dále na Slovensku v Bratislavě.

Proč nakupovat u nás?

Nakupovat v GM electronic má své nesporné výhody. Již od počátku své existence jsme se v GM electronic zaměřili na široké spektrum zákazníků. Od běžných spotřebitelů, kteří hledají nějaký zajímavý a cenově přístupný elektrotechnický výrobek, přes „bastlíře“, školy a drobné živnostníky, až po nákupčí velkých výrobních firem, pro které zajišťujeme dodávky strategických součástek v přesně definovaných termínech dle potřeb výroby.

V naší nabídce naleznete široký výběr produktů „pod jednou střechou“, takže během jedné objednávky si můžete nakoupit nejen součástky pro svůj budoucí výrobek, ale též veškeré potřebné nářadí a nástroje, které ke své činnosti budete potřebovat. Pro ty, kteří dávají přednost již hotovým výrobkům, můžeme nabídnout celou řadu finálních produktů. Pokud Vaše podnikání přesáhne rámec běžného nákupu, můžete po podpisu smlouvy a splnění jednoduchých podmínek přejít do péče našich velkoobchodníků, kteří s Vámi dohodnou individuální ceny a dodací podmínky.

GM electronic   Copyright 1990–2017 GM electronic

Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.