Elektronovinky.cz

Stavebnice MERKUR M 013 Vrtulník

kód: 761-063 | původní název: MERKUR 013 | Značka: MERKUR
kód: 761-063 Vaše cena: 318,00 (vč. DPH)
Min. odb. množství: 1 ks
Cena bez DPH:
262,8099

Dostupnost

Množství 2 - 3 ks
K dispozici na pobočce
 
Praha4 ks
Brno1 ks
Ostrava1 ks
Plzeň2 ks
Hradec Králové3 ks
Bratislava5 ks
Počet kusů na pobočkách je pouze orientační

Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 222

Výběr z kategorie

 • Třívrstvá klasická stavebnice. Obsahuje mimo základní sestavu dílů také pásy, velká kola, dlouhé úhelníky, pásky atd. Návod na 84 modelů - bagr, kolesové rypadlo, nákladní automobil, pásový traktor, jeřáb a dalších modely.

  Stavebnice MERKUR M 5

  1 807,00

  Třívrstvá klasická stavebnice. Obsahuje mimo základní sestavu dílů také pásy, velká kola, dlouhé úhelníky, pásky atd. Návod na 84 modelů - bagr, kolesové rypadlo, nákladní automobil, pásový traktor, jeřáb a dalších modely.

 • Jedná se o exkluzivní stavebnici, která je replikou podobných stavebnic ze začátku minulého století. Veškeré součástky jsou tradičně z přírodních materiálů a také v přírodních barvách jako je zinek, patina či bezbarvý lak. Ve stavebnici nenajdete plasty a veškeré součástky jsou uložené v papírových vložkách nebo kovových a papírových krabičkách. Součástí stavebnice MERKUR CLASSIC C01 je 20 stránková návodová knížka vyrobená ve stylu 30-tých let. Ze stavebnice je možné postavit patrový autobus, excentrický lis, vrtačku, pásovou pilu, závodní automobil a mnoho dalších modelů.

  Stavebnice MERKUR CLASSIC C 01

  1 490,00

  Jedná se o exkluzivní stavebnici, která je replikou podobných stavebnic ze začátku minulého století. Veškeré součástky jsou tradičně z přírodních materiálů a také v přírodních barvách jako je zinek, patina či bezbarvý lak. Ve stavebnici nenajdete plasty a veškeré součástky jsou uložené v papírových vložkách nebo kovových a papírových krabičkách. Součástí stavebnice MERKUR CLASSIC C01 je 20 stránková návodová knížka vyrobená ve stylu 30-tých let. Ze stavebnice je možné postavit patrový autobus, excentrický lis, vrtačku, pásovou pilu, závodní automobil a mnoho dalších modelů.

 • Ze stavebnice Machinery set complete můžete postavit pily, soustruhy, vrtačky, brusky a další modely nejen strojních zařízení. Stavebnice je vybavena převody a motorkem pohonu postavených modelů. Stavebnice obsahuje velký manuál pro stavbu více než 80 různých modelů, od těch nejjednodušších až po ty složitější. Dále je možné pomocí stavebnice demonstrovat pohon Kardanovým kloubem, využití korunkového kola a další možnosti pohonů. 80 modelů

  Stavebnice MERKUR MACHINERY SET COMPLETE

  1 890,00

  Ze stavebnice Machinery set complete můžete postavit pily, soustruhy, vrtačky, brusky a další modely nejen strojních zařízení. Stavebnice je vybavena převody a motorkem pohonu postavených modelů. Stavebnice obsahuje velký manuál pro stavbu více než 80 různých modelů, od těch nejjednodušších až po ty složitější. Dále je možné pomocí stavebnice demonstrovat pohon Kardanovým kloubem, využití korunkového kola a další možnosti pohonů. 80 modelů

 • Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 217

  Stavebnice MERKUR M 012 Odtahové vozidlo

  369,00

  Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 217

 • Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 195

  Stavebnice MERKUR M 015 Raketoplán

  279,00

  Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 195

 • Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 181

  Stavebnice MERKUR M 019 Větrný mlýn

  279,00

  Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 181

BOURNS
XILINX
VECO
INTERNATIONAL RECTIFIER
ELKO EP
KLUS
ARDUINO
GEWISS
WIELAND ELECTRIC