Stavebnice MERKUR M 013 Vrtulník

kód: 761-063 | původní název: MERKUR 013 | Značka: MERKUR
kód: 761-063 Vaše cena: 308,00 (vč. DPH)
Min. odb. množství: 1 ks
Cena bez DPH:
254,5455

Dostupnost

Praha 0 ks
Brno 0 ks
Ostrava 1 ks
Plzeň 2 ks
Hradec Králové 1 ks
Bratislava 3 ks
Počet kusů na pobočkách je pouze orientační
Eshop > 10 ks

Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 222

Výběr z kategorie

 • Pětivrstvá klasická velká stavebnice Merkur M8. Vlajková loď řady MERKUR. Největší a nejlepší. Stavebnice obsahuje 153 druhů součástek, tj. všechny druhy které jsou obsaženy v menších stavebnicích včetně pásů, traktorových kol, ozubených a převodových kol, motorek, dlouhé úhelníky, pásky a mnoho dalších. Ze stavebnice lze také sestavit modely terénních vozidel. Součástí stavebnice je velká návodová knížka s návodem na stavbu 100 různých modelů. Ze stavebnice je možné sestavit velké stroje a vozidla, které můžeme pomocí převodů a motorku rozpohybovat. Mladý konstruktér má velké množství součástek aby mohl pustit uzdu své fantazie a postavit něco podle sebe, něco opravdu velkého.

  Stavebnice MERKUR M 8

  3 560,00

  Pětivrstvá klasická velká stavebnice Merkur M8. Vlajková loď řady MERKUR. Největší a nejlepší. Stavebnice obsahuje 153 druhů součástek, tj. všechny druhy které jsou obsaženy v menších stavebnicích včetně pásů, traktorových kol, ozubených a převodových kol, motorek, dlouhé úhelníky, pásky a mnoho dalších. Ze stavebnice lze také sestavit modely terénních vozidel. Součástí stavebnice je velká návodová knížka s návodem na stavbu 100 různých modelů. Ze stavebnice je možné sestavit velké stroje a vozidla, které můžeme pomocí převodů a motorku rozpohybovat. Mladý konstruktér má velké množství součástek aby mohl pustit uzdu své fantazie a postavit něco podle sebe, něco opravdu velkého.

 • Stavebnice zaměřená na vojenskou techniku.
Ze stavebnice můžeme sestavit dvě armády. Jednu v pískovém a druhou v tmavě zeleném maskovacím provedení.
Počet dílů: 677

  Stavebnice MERKUR Army Set

  1 040,00

  Stavebnice zaměřená na vojenskou techniku. Ze stavebnice můžeme sestavit dvě armády. Jednu v pískovém a druhou v tmavě zeleném maskovacím provedení. Počet dílů: 677

 • Třívrstvá klasická stavebnice. Stavebnice Safari je speciálně zaměřená na stavbu terénních vozidel, a nákladních automobilů a letadýlek ve stylu písečných modelů safari. V této stavebnici je použita speciální písková barva. Návody na 50 modelů.

  Stavebnice MERKUR SAFARI Set

  1 390,00

  Třívrstvá klasická stavebnice. Stavebnice Safari je speciálně zaměřená na stavbu terénních vozidel, a nákladních automobilů a letadýlek ve stylu písečných modelů safari. V této stavebnici je použita speciální písková barva. Návody na 50 modelů.

 • Doplňková sada Merkur ND108 - šroubky a matičky

  Stavebnice MERKUR ND108 Šroubky a matičky 101ks

  59,00

  Doplňková sada Merkur ND108 - šroubky a matičky

 • Doplňková sada Merkur ND112 - plastové desky velké

  Náhradní díly MERKUR ND112

  61,00

  Doplňková sada Merkur ND112 - plastové desky velké

 • Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 195

  Stavebnice MERKUR M 015 Raketoplán

  308,00

  Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 195

SANYO
SAL
NEXCELL
XILINX
INTERSIL
SHARP
MOTOROLA
AVAGO
NICHIFU