Elektronovinky.cz

Stavebnice MERKUR M 013 Vrtulník

kód: 761-063 | původní název: MERKUR 013 | Značka: MERKUR
kód: 761-063 Vaše cena: 308,00 (vč. DPH)
Min. odb. množství: 1 ks
Cena bez DPH:
254,5455

Dostupnost

Množství 4 - 5 ks
K dispozici na pobočce
 
Praha3 ks
Brno0 ks
Ostrava1 ks
Plzeň1 ks
Hradec Králové1 ks
Bratislava3 ks
Počet kusů na pobočkách je pouze orientační

Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 222

Výběr z kategorie

 • Dvouvrstvá stavebnice. Stavebnice zaměřená na stavbu bojového vrtulníku. Návod na 42 modelů.

  Stavebnice MERKUR Helikoptér set

  652,00

  Dvouvrstvá stavebnice. Stavebnice zaměřená na stavbu bojového vrtulníku. Návod na 42 modelů.

 • Jedná se o exkluzivní stavebnici, která je replikou podobných stavebnic ze začátku minulého století. Veškeré součástky jsou tradičně z přírodních materiálů a také v přírodních barvách jako je zinek, patina či bezbarvý lak. Ve stavebnici nenajdete plasty a veškeré součástky jsou uložené v papírových vložkách nebo kovových a papírových krabičkách. Součástí stavebnice MERKUR CLASSIC C01 je 20 stránková návodová knížka vyrobená ve stylu 30-tých let. Ze stavebnice je možné postavit patrový autobus, excentrický lis, vrtačku, pásovou pilu, závodní automobil a mnoho dalších modelů.

  Stavebnice MERKUR CLASSIC C 01

  1 330,00

  Jedná se o exkluzivní stavebnici, která je replikou podobných stavebnic ze začátku minulého století. Veškeré součástky jsou tradičně z přírodních materiálů a také v přírodních barvách jako je zinek, patina či bezbarvý lak. Ve stavebnici nenajdete plasty a veškeré součástky jsou uložené v papírových vložkách nebo kovových a papírových krabičkách. Součástí stavebnice MERKUR CLASSIC C01 je 20 stránková návodová knížka vyrobená ve stylu 30-tých let. Ze stavebnice je možné postavit patrový autobus, excentrický lis, vrtačku, pásovou pilu, závodní automobil a mnoho dalších modelů.

 • Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 222

  Stavebnice MERKUR M 013 Vrtulník

  308,00

  Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 222

 • Důlní rypadlo Excavater, postaveno dle originálního manuálu, 2627 dílů

  Stavebnice MERKUR Maxi rypadlo

  7 720,00

  Důlní rypadlo Excavater, postaveno dle originálního manuálu, 2627 dílů

 • Stavebnice Robota - Mini Sumo GX07 je konstruována jako základní stavebnice robota pro získávání základních znalostí a poznatků při konstrukci robotických modelů. Tuto stavebnici je možné rozšiřovat o již připravené a připravované moduly jako například zvuková čidla, čidlo rozpoznávající barvu. Jedná se o Open Source tedy otevřený systém, který můžete využívat s dalšími moduly (ať již zakoupené či vlastní konstrukce) nebo ve spojení s dalšími systémy pro komplexnější aplikace.

Řídící deska robota je již z výroby naprogramována základním kódem pro využívání robota v soutěžních kláních Mini Sumo. Funkce tohoto programu spočívá v orientaci robota v ringu (černý podklad s ohraničením bílou čárou), vyhledání protivníka a snahou o jeho vytlačení z ringu. Stavebnice je dodávána kompletně včetně motorů, řídící jednotky a procesoru ATMEL ATMEGA 8A. V základní sestavě stavebnice je modul infra, který je již v programovém kódu využit, ale lze jeho funkci samozřejmě dále libovolným způsobem měnit (vhodnou změnou zdrojového kódu). Programování řídící desky (procesoru) je velmi jednoduché, přes konektor na řídící desce se speciálním kabelem (možno dokoupit) propojí s klasickým PC a pomoci návodu dodaném na CD se seznámíte s principem programování a naučíte se samostatně programovat další činnosti robota.

  Robotická stavebnice MERKUR Mini Sumo GX07

  2 690,00

  Stavebnice Robota - Mini Sumo GX07 je konstruována jako základní stavebnice robota pro získávání základních znalostí a poznatků při konstrukci robotických modelů. Tuto stavebnici je možné rozšiřovat o již připravené a připravované moduly jako například zvuková čidla, čidlo rozpoznávající barvu. Jedná se o Open Source tedy otevřený systém, který můžete využívat s dalšími moduly (ať již zakoupené či vlastní konstrukce) nebo ve spojení s dalšími systémy pro komplexnější aplikace. Řídící deska robota je již z výroby naprogramována základním kódem pro využívání robota v soutěžních kláních Mini Sumo. Funkce tohoto programu spočívá v orientaci robota v ringu (černý podklad s ohraničením bílou čárou), vyhledání protivníka a snahou o jeho vytlačení z ringu. Stavebnice je dodávána kompletně včetně motorů, řídící jednotky a procesoru ATMEL ATMEGA 8A. V základní sestavě stavebnice je modul infra, který je již v programovém kódu využit, ale lze jeho funkci samozřejmě dále libovolným způsobem měnit (vhodnou změnou zdrojového kódu). Programování řídící desky (procesoru) je velmi jednoduché, přes konektor na řídící desce se speciálním kabelem (možno dokoupit) propojí s klasickým PC a pomoci návodu dodaném na CD se seznámíte s principem programování a naučíte se samostatně programovat další činnosti robota.

 • Základní deska Merkur o rozměrech 250x170x20 mm.

  Experimentální deska Merkur Experimentální kovová deska 250x170x20 mm

  224,00

  Základní deska Merkur o rozměrech 250x170x20 mm.

YAGEO
AVX
INFINEON
ARCOLECTRIC
ABB
MEAN WELL
WEALTHMETAL
ARDUINO
UNOLD