Elektronovinky.cz

Stavebnice MERKUR M 013 Vrtulník

kód: 761-063 | původní název: MERKUR 013 | Značka: MERKUR
kód: 761-063 Vaše cena: 279,00 (vč. DPH)
Min. odb. množství: 1 ks
Cena bez DPH:
230,5785

Dostupnost

Množství 1 ks
K dispozici na pobočce
 
Praha2 ks
Brno1 ks
Ostrava0 ks
Plzeň1 ks
Hradec Králové1 ks
Bratislava2 ks
Počet kusů na pobočkách je pouze orientační

Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 222

Výběr z kategorie

 • Třívrstvá klasická stavebnice. Obsahuje mimo základní sestavu dílů také pásy, velká kola, dlouhé úhelníky, pásky atd. Návod na 84 modelů - bagr, kolesové rypadlo, nákladní automobil, pásový traktor, jeřáb a dalších modely.

  Stavebnice MERKUR M 5

  1 350,00

  Třívrstvá klasická stavebnice. Obsahuje mimo základní sestavu dílů také pásy, velká kola, dlouhé úhelníky, pásky atd. Návod na 84 modelů - bagr, kolesové rypadlo, nákladní automobil, pásový traktor, jeřáb a dalších modely.

 • Jednovrstvá klasická stavebnice. CROSS Expres. Ze stavebnice je možné podle návodu současně postavit lokomotivu, tendr a osobní vagón.

  Stavebnice MERKUR M 030 CROSS express

  470,00

  Jednovrstvá klasická stavebnice. CROSS Expres. Ze stavebnice je možné podle návodu současně postavit lokomotivu, tendr a osobní vagón.

 • Jedná se o exkluzivní stavebnici, která je replikou podobných stavebnic ze začátku minulého století. Veškeré součástky jsou tradičně z přírodních materiálů a také v přírodních barvách jako je zinek, patina či bezbarvý lak. Ve stavebnici nenajdete plasty a veškeré součástky jsou uložené v papírových vložkách nebo kovových a papírových krabičkách. Součástí stavebnice MERKUR CLASSIC C01 je 20 stránková návodová knížka vyrobená ve stylu 30-tých let. Ze stavebnice je možné postavit patrový autobus, excentrický lis, vrtačku, pásovou pilu, závodní automobil a mnoho dalších modelů.

  Stavebnice MERKUR CLASSIC C 01

  1 280,00

  Jedná se o exkluzivní stavebnici, která je replikou podobných stavebnic ze začátku minulého století. Veškeré součástky jsou tradičně z přírodních materiálů a také v přírodních barvách jako je zinek, patina či bezbarvý lak. Ve stavebnici nenajdete plasty a veškeré součástky jsou uložené v papírových vložkách nebo kovových a papírových krabičkách. Součástí stavebnice MERKUR CLASSIC C01 je 20 stránková návodová knížka vyrobená ve stylu 30-tých let. Ze stavebnice je možné postavit patrový autobus, excentrický lis, vrtačku, pásovou pilu, závodní automobil a mnoho dalších modelů.

 • Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 172

  Stavebnice MERKUR M 018 Motocykly

  279,00

  Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 172

 • Z tradiční české kovové stavebnice Merkur můžete stavět modely podle své fantazie a nebo přiloženého návodu. Ze stavebnice je možné podle návodu současně postavit lokomotivu a nákladní vagón. Jednotlivé části stavebnice Merkur se k sobě připevňují pomocí šroubků a matiček, které jsou součástí balení.Jednotlivé díly stavebnice jsou vyrobeny z kovových materiálů mající vysokou životnost.
Železniční modely. Stavebnice na stavbu současně lokomotivy a nákladního vagónu.
Počet dílů 300.

  Stavebnice MERKUR M 032 Železniční modely

  399,00

  Z tradiční české kovové stavebnice Merkur můžete stavět modely podle své fantazie a nebo přiloženého návodu. Ze stavebnice je možné podle návodu současně postavit lokomotivu a nákladní vagón. Jednotlivé části stavebnice Merkur se k sobě připevňují pomocí šroubků a matiček, které jsou součástí balení.Jednotlivé díly stavebnice jsou vyrobeny z kovových materiálů mající vysokou životnost. Železniční modely. Stavebnice na stavbu současně lokomotivy a nákladního vagónu. Počet dílů 300.

 • Důlní rypadlo Excavater, postaveno dle originálního manuálu, 2627 dílů

  Stavebnice MERKUR Maxi rypadlo

  7 680,00

  Důlní rypadlo Excavater, postaveno dle originálního manuálu, 2627 dílů

FINDER
SHIMASTU
DIAMETRAL
PORTASOL
PHOENIX CONTACT
KÖNIG
VISHAY
GEWISS
SKROS