Elektronovinky.cz

Stavebnice MERKUR M 013 Vrtulník

kód: 761-063 | původní název: MERKUR 013 | Značka: MERKUR
kód: 761-063 Vaše cena: 279,00 (vč. DPH)
Min. odb. množství: 1 ks
Cena bez DPH:
230,5785

Dostupnost

Množství 2 - 3 ks
K dispozici na pobočce
 
Praha3 ks
Brno1 ks
Ostrava1 ks
Plzeň1 ks
Hradec Králové5 ks
Bratislava3 ks
Počet kusů na pobočkách je pouze orientační

Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 222

Výběr z kategorie

 • Univerzální jednovrstvá klasická stavebnice – nejmenší z velkých stavebnic. Obsahuje základní sestavu dílů jako jsou pásky, oblouky, plotničky, úhelníky, malá kola, pneumatiky atd., včetně šroubků a matiček. Součástí stavebnice je návodová knížka s návodem na stavbu třinácti rozličných modelů jako je pásová pila, vagón, jeřáb, nákladní auto, výtah atd. Na začátku návodové knížky jsou popsány a vyobrazeny základní úkony jako je spojování dílců, použití kontramatky, řešení lanových převodů, uložení hřídelí v ložiscích apod.

  Stavebnice MERKUR M 3

  478,00

  Univerzální jednovrstvá klasická stavebnice – nejmenší z velkých stavebnic. Obsahuje základní sestavu dílů jako jsou pásky, oblouky, plotničky, úhelníky, malá kola, pneumatiky atd., včetně šroubků a matiček. Součástí stavebnice je návodová knížka s návodem na stavbu třinácti rozličných modelů jako je pásová pila, vagón, jeřáb, nákladní auto, výtah atd. Na začátku návodové knížky jsou popsány a vyobrazeny základní úkony jako je spojování dílců, použití kontramatky, řešení lanových převodů, uložení hřídelí v ložiscích apod.

 • Třívrstvá klasická stavebnice. Obsahuje mimo základní sestavu dílů také pásy, velká kola, dlouhé úhelníky, pásky atd. Návod na 84 modelů - bagr, kolesové rypadlo, nákladní automobil, pásový traktor, jeřáb a dalších modely.

  Stavebnice MERKUR M 5

  1 349,00

  Třívrstvá klasická stavebnice. Obsahuje mimo základní sestavu dílů také pásy, velká kola, dlouhé úhelníky, pásky atd. Návod na 84 modelů - bagr, kolesové rypadlo, nákladní automobil, pásový traktor, jeřáb a dalších modely.

 • Pohonný malý set - je ideálním doplňkem pro vetší stavebnice. Můžete rozpohybovat modely pomocí elektrického motorku a pohonů.

  Stavebnice MERKUR Merkur M 2.1

  389,00

  Pohonný malý set - je ideálním doplňkem pro vetší stavebnice. Můžete rozpohybovat modely pomocí elektrického motorku a pohonů.

 • Doplňková sada Merkur ND109 pásky - 25 dírek

  Náhradní díly MERKUR ND109

  110,00

  Doplňková sada Merkur ND109 pásky - 25 dírek

 • Doplňková sada Merkur ND110 - úhelníky 25 dírek

  Náhradní díly MERKUR ND110

  155,00

  Doplňková sada Merkur ND110 - úhelníky 25 dírek

 • Z tradiční české kovové stavebnice Merkur můžete stavět modely podle své fantazie a nebo přiloženého návodu. Ze stavebnice je možné podle návodu současně postavit lokomotivu a nákladní vagón. Jednotlivé části stavebnice Merkur se k sobě připevňují pomocí šroubků a matiček, které jsou součástí balení.Jednotlivé díly stavebnice jsou vyrobeny z kovových materiálů mající vysokou životnost.
Železniční modely. Stavebnice na stavbu současně lokomotivy a nákladního vagónu.
Počet dílů 300.

  Stavebnice MERKUR M 032 Železniční modely

  399,00

  Z tradiční české kovové stavebnice Merkur můžete stavět modely podle své fantazie a nebo přiloženého návodu. Ze stavebnice je možné podle návodu současně postavit lokomotivu a nákladní vagón. Jednotlivé části stavebnice Merkur se k sobě připevňují pomocí šroubků a matiček, které jsou součástí balení.Jednotlivé díly stavebnice jsou vyrobeny z kovových materiálů mající vysokou životnost. Železniční modely. Stavebnice na stavbu současně lokomotivy a nákladního vagónu. Počet dílů 300.

ZIPPY
XELTEK
JAMICON
OWON
LINEAR TECHNOLOGY
VINNIC
KANLUX
CIRRUS LOGIC
RASPBERRY