Stavebnice MERKUR M 013 Vrtulník

kód: 761-063 | původní název: MERKUR 013 | Značka: MERKUR
kód: 761-063 Vaše cena: 308,00 (vč. DPH)
Min. odb. množství: 1 ks
Cena bez DPH:
254,5455

Dostupnost

Praha 0 ks
Brno 0 ks
Ostrava 1 ks
Plzeň 2 ks
Hradec Králové 1 ks
Bratislava 3 ks
Počet kusů na pobočkách je pouze orientační
Eshop > 10 ks

Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 222

Výběr z kategorie

 • Jednovrstvá klasická stavebnice. Stavebnice vozidel M 1.1 je zaměřená na stavbu terénních vozidel. V této stavebnici byly poprvé použity speciální pružiny k odpružení kol, lze tak postavit vozidla snadno překonávající překážky.

  Stavebnice MERKUR MERKUR M 1.1

  537,00

  Jednovrstvá klasická stavebnice. Stavebnice vozidel M 1.1 je zaměřená na stavbu terénních vozidel. V této stavebnici byly poprvé použity speciální pružiny k odpružení kol, lze tak postavit vozidla snadno překonávající překážky.

 • Jedná se o exkluzivní stavebnici, která je replikou podobných stavebnic ze začátku minulého století. Veškeré součástky jsou tradičně z přírodních materiálů a také v přírodních barvách jako je zinek, patina či bezbarvý lak. Ve stavebnici nenajdete plasty a veškeré součástky jsou uložené v papírových vložkách nebo kovových a papírových krabičkách. Součástí stavebnice MERKUR CLASSIC C01 je 20 stránková návodová knížka vyrobená ve stylu 30-tých let. Ze stavebnice je možné postavit patrový autobus, excentrický lis, vrtačku, pásovou pilu, závodní automobil a mnoho dalších modelů.

  Stavebnice MERKUR CLASSIC C 01

  1 330,00

  Jedná se o exkluzivní stavebnici, která je replikou podobných stavebnic ze začátku minulého století. Veškeré součástky jsou tradičně z přírodních materiálů a také v přírodních barvách jako je zinek, patina či bezbarvý lak. Ve stavebnici nenajdete plasty a veškeré součástky jsou uložené v papírových vložkách nebo kovových a papírových krabičkách. Součástí stavebnice MERKUR CLASSIC C01 je 20 stránková návodová knížka vyrobená ve stylu 30-tých let. Ze stavebnice je možné postavit patrový autobus, excentrický lis, vrtačku, pásovou pilu, závodní automobil a mnoho dalších modelů.

 • Doplňková sada Merkur ND106 - kola a pneumatiky

  Náhradní díly MERKUR ND106

  170,00

  Doplňková sada Merkur ND106 - kola a pneumatiky

 • Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 172

  Stavebnice MERKUR M 018 Motocykly

  308,00

  Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů 172

 • Základní stavebnice Robotu Alfa II RC - Atmel je konstruována jako základní stavebnice robota pro získávání základních principů při konstrukci robotických modelů. Tuto stavebnici je možné rozšiřovat o již připravené a připravované moduly jako například zvuková čidla, čidlo rozpoznávající barvu, inteligentní napájení z vlastní malé fotovoltaické elektrárny apod. 
 
Součástí této stavebnice je i RC přijímač a vysílačka, která slouží k ovládaní robota v ručním RC modu. Touto vysílačkou lze ovládat i 4 modely.

Jedná se o Open Source systém tedy otevřený systém, do kterého můžete přidávat další naše nebo vaše moduly. V továrním nastavení je již naprogramován na sledování čáry, a vyhodnocování překážek. 
 
    Robot je již z výroby naprogramován na několik základní funkci. Jedna ze základních továrních funkcí umožňuje ihned po sestavení robota pohyb po černé čáře, kterou sám sleduje a pohybuje se po ní. Při ukončení čáry robot rozpozná změnu stavu, zastaví se, vyhodnotí situaci, otočí se a až zase najede čidlo na čáru a pokračuje zpětným pohybem po čáře až k jejímu konci. Stavebnice je dodávána kompletně včetně motorů, řídící jednotky a procesoru ATMEL. V základní sestavě stavebnice je modul infra, který je již naprogramovaný a lze jej samozřejmě i dále naprogramovávat. Programování mikropočítače je velmi jednoduché, přes konektor na mikropočítači se speciálním kabelem (možno dokoupit) propojíte s klasickým PC a pomoci návodu dodaném na CD se seznámíte s principem programování a naučíte se sám programovat další činnosti robota. Různé prográmky a návody bude možné dále stáhovat i z našich www.merkurtoys.cz

Vhodná programátory pro úpravy SW v mikroprocesoru naleznete zde:
http://www.gme.cz/vyvojove-prostredky-pro-obvody-atmel/programator-avrprog-usb-v2-p752-447/
http://www.gme.cz/vyvojove-prostredky-pro-obvody-atmel/prog-at-avr-isp-p752-663/
případně jakýkoli jiný ISP programátor.

  Robotická stavebnice MERKUR Robotický Slídil ALFA RC-ATMEL

  2 820,00

  Základní stavebnice Robotu Alfa II RC - Atmel je konstruována jako základní stavebnice robota pro získávání základních principů při konstrukci robotických modelů. Tuto stavebnici je možné rozšiřovat o již připravené a připravované moduly jako například zvuková čidla, čidlo rozpoznávající barvu, inteligentní napájení z vlastní malé fotovoltaické elektrárny apod. Součástí této stavebnice je i RC přijímač a vysílačka, která slouží k ovládaní robota v ručním RC modu. Touto vysílačkou lze ovládat i 4 modely. Jedná se o Open Source systém tedy otevřený systém, do kterého můžete přidávat další naše nebo vaše moduly. V továrním nastavení je již naprogramován na sledování čáry, a vyhodnocování překážek. Robot je již z výroby naprogramován na několik základní funkci. Jedna ze základních továrních funkcí umožňuje ihned po sestavení robota pohyb po černé čáře, kterou sám sleduje a pohybuje se po ní. Při ukončení čáry robot rozpozná změnu stavu, zastaví se, vyhodnotí situaci, otočí se a až zase najede čidlo na čáru a pokračuje zpětným pohybem po čáře až k jejímu konci. Stavebnice je dodávána kompletně včetně motorů, řídící jednotky a procesoru ATMEL. V základní sestavě stavebnice je modul infra, který je již naprogramovaný a lze jej samozřejmě i dále naprogramovávat. Programování mikropočítače je velmi jednoduché, přes konektor na mikropočítači se speciálním kabelem (možno dokoupit) propojíte s klasickým PC a pomoci návodu dodaném na CD se seznámíte s principem programování a naučíte se sám programovat další činnosti robota. Různé prográmky a návody bude možné dále stáhovat i z našich www.merkurtoys.cz Vhodná programátory pro úpravy SW v mikroprocesoru naleznete zde: http://www.gme.cz/vyvojove-prostredky-pro-obvody-atmel/programator-avrprog-usb-v2-p752-447/ http://www.gme.cz/vyvojove-prostredky-pro-obvody-atmel/prog-at-avr-isp-p752-663/ případně jakýkoli jiný ISP programátor.

 • Základní deska Merkur o rozměrech 250x90x20 mm.

  Experimentální deska Merkur Experimentální kovová deska 250x90x20 mm

  160,00

  Základní deska Merkur o rozměrech 250x90x20 mm.

HITANO
BOSCH
PROTEK
FASTRON
TYCO
NIPPON CHEMI-CON
MOTOROLA
ARDUINO
VITROHM