Elektronovinky.cz

AV přepínač - 4 x vstup - + 1 výstup - VMS4N

kód: 756-118 | P/N: VMS4N | Značka: VELLEMAN
kód: 756-118 Vaše cena: 309,00 (vč. DPH)
Min. odb. množství: 1 ks
Cena bez DPH:
255,3719

Dostupnost

Množství > 10 ks
K dispozici na pobočce
 
Praha1 ks
Brno0 ks
Ostrava1 ks
Plzeň1 ks
Hradec Králové0 ks
Bratislava0 ks
Počet kusů na pobočkách je pouze orientační

AV přepínač - 4 x vstup - + 1 výstup - VMS4N

přepíná video a audio signál ze 4 vstupů do výstupu, připojení pomocí RCA konektorů (chinch)
rozměry: 175 x 65 x 25mm

Výběr z kategorie

 • 3 cestný rozbočovač výstupu napájení stejnosměrného síťového adapteru Vám umožní napájet jedním adaptérem až tři zařízení. Výhodou je snížení počtu potřebných síťových zásuvek, elektrické energie, spleti různých kabelů a rozdvojek a v neposlední řadě i k úspoře tolik potřebného místa. Vzhledem k nízké hmotnosti a malým rozměrům můžete AVX100 ponechat zavěšený i na přívodních kabelech nebo jej na určeném místě fixovat oboustrannou lepící páskou. 

- 3x oddělený výstup napájení
- LED indikace správného připojení
- kvalitní souosé DC konektory
- zatížitelnost až 1A při 12VDC
- ochrana proti přepólování
- úspora adapterů, zásuvek, el. energie i místa
- miniaturní rozměry
- možnost vícenásobného rozbočení propojením několika AVX100
- nízká hmotnost

  AVX 100 POWER BOX

  155,00

  3 cestný rozbočovač výstupu napájení stejnosměrného síťového adapteru Vám umožní napájet jedním adaptérem až tři zařízení. Výhodou je snížení počtu potřebných síťových zásuvek, elektrické energie, spleti různých kabelů a rozdvojek a v neposlední řadě i k úspoře tolik potřebného místa. Vzhledem k nízké hmotnosti a malým rozměrům můžete AVX100 ponechat zavěšený i na přívodních kabelech nebo jej na určeném místě fixovat oboustrannou lepící páskou. - 3x oddělený výstup napájení - LED indikace správného připojení - kvalitní souosé DC konektory - zatížitelnost až 1A při 12VDC - ochrana proti přepólování - úspora adapterů, zásuvek, el. energie i místa - miniaturní rozměry - možnost vícenásobného rozbočení propojením několika AVX100 - nízká hmotnost

 • Při propojení dvou videozařízení, která nejsou napájena z jednoho síťového okruhu (zásuvky) nebo která mají z bezpečnostních důvodů propojen síťový ochranný vodič se signálovou kostrou (např. PC), může docházet k nežádoucímu generování rušivých signálů, které znehodnocují kvalitu přenášeného obrazu. Zařazením AVX108 do signálové cesty dojde ke galvanickému oddělení obou videozařízení a tím i k eliminaci těchto poruch. Pokud chcete vedle VIDEO signálu galvanicky oddělit taktéž zvukové stereo (mono) AUDIO signály, pak použijte A-COUPLER model AVX158. Při propojení dvou vzdálených videozařízení využijte zesilovač ENHANCER model AVX101. Pro oddělení S-VIDEO zařízení použijte pro signály Y a C po jednom kusu AVX108. Při tomto propojení nebo při propojení s AVX158 využijte POWER BOX model AVX100 (2kusy), čímž snížíte potřebný počet síťových adapterů. 


- oddělený kompozitní VIDEO vstup a výstup
- eliminace obrazového rušení přes zemní smyčku
- formát PAL, NTSC i SECAM
- 12 MHz šířka přenášeného pásma
- CINCH konektory
- špičková obrazová kvalita
- optimální napájení 12 VDC indikované dvěma LED
- nízká spotřeba
- ochrana proti přepólování

  AVX 108 INTERFACER

  1 080,00

  Při propojení dvou videozařízení, která nejsou napájena z jednoho síťového okruhu (zásuvky) nebo která mají z bezpečnostních důvodů propojen síťový ochranný vodič se signálovou kostrou (např. PC), může docházet k nežádoucímu generování rušivých signálů, které znehodnocují kvalitu přenášeného obrazu. Zařazením AVX108 do signálové cesty dojde ke galvanickému oddělení obou videozařízení a tím i k eliminaci těchto poruch. Pokud chcete vedle VIDEO signálu galvanicky oddělit taktéž zvukové stereo (mono) AUDIO signály, pak použijte A-COUPLER model AVX158. Při propojení dvou vzdálených videozařízení využijte zesilovač ENHANCER model AVX101. Pro oddělení S-VIDEO zařízení použijte pro signály Y a C po jednom kusu AVX108. Při tomto propojení nebo při propojení s AVX158 využijte POWER BOX model AVX100 (2kusy), čímž snížíte potřebný počet síťových adapterů. - oddělený kompozitní VIDEO vstup a výstup - eliminace obrazového rušení přes zemní smyčku - formát PAL, NTSC i SECAM - 12 MHz šířka přenášeného pásma - CINCH konektory - špičková obrazová kvalita - optimální napájení 12 VDC indikované dvěma LED - nízká spotřeba - ochrana proti přepólování

 • HDMI posilovač se používá pro zesílení signálu na dlouhé vzdálenosti. Posilovač je osazen
konektory HDMI female.

  HDMI posilovač signálu VPR - 005, Female/Female VIGAN

  349,00

  HDMI posilovač se používá pro zesílení signálu na dlouhé vzdálenosti. Posilovač je osazen konektory HDMI female.

 • Tato redukce Mini HDMI male na HDMI female umožňuje připojení Vašeho fotoaparátu,
kamery nebo mobilního telefonu s mini HDMI zdířkou k standardnímu HDMI vstupu za
pomoci běžného propojovacího HDMI kabelu.

  Redukce Mini HDMI male / HDMI A female VIGAN

  59,00

  Tato redukce Mini HDMI male na HDMI female umožňuje připojení Vašeho fotoaparátu, kamery nebo mobilního telefonu s mini HDMI zdířkou k standardnímu HDMI vstupu za pomoci běžného propojovacího HDMI kabelu.

 • HDMI switch 3x1 se používá pro přepínání zdrojů signálu HDMI 1.3b. Lze připojit tři vstupní zařízení a jedno výstupní (TV, monitor). Mezi vstupy lze libovolně přepínat. Switch sám rozpozná neaktivní vstupy a přepne na vstup aktivní.
Max. rozlišení: 1440p, podporuje 3D.

  HDMI přepínač 3x1

  310,00

  HDMI switch 3x1 se používá pro přepínání zdrojů signálu HDMI 1.3b. Lze připojit tři vstupní zařízení a jedno výstupní (TV, monitor). Mezi vstupy lze libovolně přepínat. Switch sám rozpozná neaktivní vstupy a přepne na vstup aktivní. Max. rozlišení: 1440p, podporuje 3D.

 • HDMI splitter 2x1 se používá pro rozdvojení signálu HDMI 1.3b; 2,25Gbps 
Max. rozlišení: 1080p, podporuje 3D.

  HDMI rozbočovač 2x 1

  735,00

  HDMI splitter 2x1 se používá pro rozdvojení signálu HDMI 1.3b; 2,25Gbps Max. rozlišení: 1080p, podporuje 3D.

KUNG LONG
ALLEGRO
MOTOROLA
COSMEC
PORTASOL
KONTAKT CHEMIE
KLUS
RASPBERRY
SERPAC