Elektronovinky.cz

AV přepínač - 4 x vstup - + 1 výstup - VMS4N

kód: 756-118 | P/N: VMS4N | Značka: VELLEMAN
kód: 756-118 Vaše cena: 309,00 (vč. DPH)
Min. odb. množství: 1 ks
Cena bez DPH:
255,3719

Dostupnost

Množství > 10 ks
K dispozici na pobočce
 
Praha1 ks
Brno1 ks
Ostrava0 ks
Plzeň1 ks
Hradec Králové0 ks
Bratislava1 ks
Počet kusů na pobočkách je pouze orientační

AV přepínač - 4 x vstup - + 1 výstup - VMS4N

přepíná video a audio signál ze 4 vstupů do výstupu, připojení pomocí RCA konektorů (chinch)
rozměry: 175 x 65 x 25mm

Výběr z kategorie

 • 2-cestný SCART rozbočovač s přepínačem. Zástrčka scart - 2x zásuvka scart. (zástrčka = vstup, zásuvky = 2x výstup). Propojeno 6 pinů. Černé provedení
Cable length: 1.50 m

  F-SCART 26PL

  98,00

  2-cestný SCART rozbočovač s přepínačem. Zástrčka scart - 2x zásuvka scart. (zástrčka = vstup, zásuvky = 2x výstup). Propojeno 6 pinů. Černé provedení Cable length: 1.50 m

 • Aktivní konvertor separovaného (Y/C) S-VIDEO signálu na kompozitní (CVBS) VIDEO signál využijete např. při propojení DVD přehrávače s TV monitorem nebo při pořizování videozáznamu z TV výstupu PC karty na běžný videorekorder osazený vstupními konektory typu CINCH, BNC nebo SCART, přičemž obrazová konverze dosahuje excelentní kvality a je naprosto nesrovnatelná s propojením realizovaným pouze upraveným kabelem. Díky miniaturnímu provedení a nízké hmotnosti můžete při instalaci ponechat AVX105 zavěšený přímo na propojovacích kabelech. Chcete-li k výstupu AVX105 připojit několik dalších videozařízení (VCR, TV monitory, apod.), pak použijte některý z mini rozbočovačů - V-DOUBLER model AVX102 nebo M-DOUBLER model AVX103. Chcete-li pak ušetřit několik síťových adapterů doporučujeme Vám použít POWER BOX model AVX100.

- špičková kvalita převodu Y/C (S-VIDEO) na CVBS (VIDEO)
- formát PAL, NTSC, SECAM
- standardní konektory 18 MHz
- šířka pásma
- snadné propojení
- běžné 12 V napájení
- zanedbatelná spotřeba
- všestranné využití - např. konverze Y/C výstupu PC videokarty na TV monitor nebo VCR
- mini rozměry 22x32x43 mm

  AVX 105 EXCHANGER

  590,00

  Aktivní konvertor separovaného (Y/C) S-VIDEO signálu na kompozitní (CVBS) VIDEO signál využijete např. při propojení DVD přehrávače s TV monitorem nebo při pořizování videozáznamu z TV výstupu PC karty na běžný videorekorder osazený vstupními konektory typu CINCH, BNC nebo SCART, přičemž obrazová konverze dosahuje excelentní kvality a je naprosto nesrovnatelná s propojením realizovaným pouze upraveným kabelem. Díky miniaturnímu provedení a nízké hmotnosti můžete při instalaci ponechat AVX105 zavěšený přímo na propojovacích kabelech. Chcete-li k výstupu AVX105 připojit několik dalších videozařízení (VCR, TV monitory, apod.), pak použijte některý z mini rozbočovačů - V-DOUBLER model AVX102 nebo M-DOUBLER model AVX103. Chcete-li pak ušetřit několik síťových adapterů doporučujeme Vám použít POWER BOX model AVX100. - špičková kvalita převodu Y/C (S-VIDEO) na CVBS (VIDEO) - formát PAL, NTSC, SECAM - standardní konektory 18 MHz - šířka pásma - snadné propojení - běžné 12 V napájení - zanedbatelná spotřeba - všestranné využití - např. konverze Y/C výstupu PC videokarty na TV monitor nebo VCR - mini rozměry 22x32x43 mm

 • AVX 151 představuje aktivní zvukový monofonní mixer vybavený dvěma linkovými vstupy s oddělenou regulací zesílení. Standardní konektory typu CINCH umožňují snadné a variabilní propojení. Linkový výstup vybudí s rezervou jak výkonový zesilovač, tak i libovolné audio záznamové zařízení. K přednostem AVX151 patří velký kmitočtový rozsah, nízký šum, malé rozměry, zanedbatelná spotřeba, univerzálnost praktického využití a v neposlední řadě i nízká hmotnost umožňující snadnou instalaci zařízení zavěšením za přívodní kabeláž. Míchání dvou stereo signálových zdrojů snadno vyřešíte vřazením dvou AVX151. Propojením AVX151 s MICRO BOX model AVX150 získáte levnou, ale kvalitní audio sestavu, vybavenou jedním nebo dvěma mikrofonními vstupy, např. pro zřízení zvukového monitorování k Vašemu zabezpečovacímu kamerovému systému nebo jako doplněk pro ozvučení Vašich videozáznamů. Počet adapterů, nutných k napájení všech zařízení, výrazně omezíte použitím zařízení POWER BOX model AVX100.


- dva linkové audio vstupy s oddělenou regulací hlasitosti
- zesílení až o 18 dB (8x)
- nízkoimpedanční audio výstup pro vybuzení koncového zesilovače
- kmitočtový rozsah 15 Hz - 25 kHz
- standardní CINCH konektory
- nízký šum
- mini rozměry
- snadné propojení
- běžné napájení 12 VDC
- zanedbatelná spotřeba

  AVX 151 AUDIO BOX

  288,00

  AVX 151 představuje aktivní zvukový monofonní mixer vybavený dvěma linkovými vstupy s oddělenou regulací zesílení. Standardní konektory typu CINCH umožňují snadné a variabilní propojení. Linkový výstup vybudí s rezervou jak výkonový zesilovač, tak i libovolné audio záznamové zařízení. K přednostem AVX151 patří velký kmitočtový rozsah, nízký šum, malé rozměry, zanedbatelná spotřeba, univerzálnost praktického využití a v neposlední řadě i nízká hmotnost umožňující snadnou instalaci zařízení zavěšením za přívodní kabeláž. Míchání dvou stereo signálových zdrojů snadno vyřešíte vřazením dvou AVX151. Propojením AVX151 s MICRO BOX model AVX150 získáte levnou, ale kvalitní audio sestavu, vybavenou jedním nebo dvěma mikrofonními vstupy, např. pro zřízení zvukového monitorování k Vašemu zabezpečovacímu kamerovému systému nebo jako doplněk pro ozvučení Vašich videozáznamů. Počet adapterů, nutných k napájení všech zařízení, výrazně omezíte použitím zařízení POWER BOX model AVX100. - dva linkové audio vstupy s oddělenou regulací hlasitosti - zesílení až o 18 dB (8x) - nízkoimpedanční audio výstup pro vybuzení koncového zesilovače - kmitočtový rozsah 15 Hz - 25 kHz - standardní CINCH konektory - nízký šum - mini rozměry - snadné propojení - běžné napájení 12 VDC - zanedbatelná spotřeba

 • Tato redukce DVI male na HDMI female umožňuje připojení PC k set-top boxům, DVD
přehrávačům, HDTV pomocí běžného propojovacího HDMI kabelu.

  Redukce DVI male / HDMI A female VIGAN

  59,00

  Tato redukce DVI male na HDMI female umožňuje připojení PC k set-top boxům, DVD přehrávačům, HDTV pomocí běžného propojovacího HDMI kabelu.

 • HDMI switch 3x1 se používá pro přepínání zdrojů signálu HDMI 1.3b. Lze připojit tři vstupní zařízení a jedno výstupní (TV, monitor). Mezi vstupy lze libovolně přepínat. Switch sám rozpozná neaktivní vstupy a přepne na vstup aktivní.
Max. rozlišení: 1440p, podporuje 3D.

  HDMI přepínač 3x1

  310,00

  HDMI switch 3x1 se používá pro přepínání zdrojů signálu HDMI 1.3b. Lze připojit tři vstupní zařízení a jedno výstupní (TV, monitor). Mezi vstupy lze libovolně přepínat. Switch sám rozpozná neaktivní vstupy a přepne na vstup aktivní. Max. rozlišení: 1440p, podporuje 3D.

 • HDMI switch 4x1 se používá pro přepínání zdrojů signálu HDMI 1.3b; 10,2Gbps. Lze připojit čtyři vstupní zařízení a jedno výstupní (TV, monitor). Mezi vstupy lze libovolně přepínat. Switch sám rozpozná neaktivní vstupy a přepne na vstup aktivní.
Tento switch je možno ovládat dálkovým ovládáním.
Max. rozlišení: 1080p, podporuje 3D.

  HDMI přepínač 4 x1

  845,00

  HDMI switch 4x1 se používá pro přepínání zdrojů signálu HDMI 1.3b; 10,2Gbps. Lze připojit čtyři vstupní zařízení a jedno výstupní (TV, monitor). Mezi vstupy lze libovolně přepínat. Switch sám rozpozná neaktivní vstupy a přepne na vstup aktivní. Tento switch je možno ovládat dálkovým ovládáním. Max. rozlišení: 1080p, podporuje 3D.

LITE ON
HAHN
MAXIM
COSMEC
AVAGO
HONEYWELL
EPCOS
SCHURTER
KONTAKT CHEMIE